Word Cloud

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9,9 MB
  • Version 2.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Smart Puffin
İş yaşamınızda işinize yarayacak içerikler oluşturmanızı sağlayacak olan Word Cloud mobil uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

İş sunumunuz için açılış slayt hazırlamak için bilgisayarda saatlerce uğraşmak yerine Word Cloud mobil uygulamasının özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Facebook sayfanız için bir reklam durumu güncellemesi yapın. Büyükannen için doğum günü tebrik kartındaki en iyi dilekleri yazın. Bir sporu başarılarınızla bir resme tweet atın. Belki de CV için yeteneklerinizi bile listeleyebilirsiniz. Sadece birkaç kelime girin ve uygulama onları sevimli bir düzensiz moda etrafında karıştırır.

Anlamlı kelimeleriniz için bir veya iki renk seçin, onları şekillendirin, dışa aktarın, fotoğrafı kullanın. Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Word Cloud mobil uygulaması sayesinde özel görüntüler oluşturabilirsiniz. Kendi tasarımlarınız doğrultusunda Word Cloud mobil uygulamasının tadını çıkartın. 

Slayt içeriğinize istediğiniz kadar kelime ve içerik girebilirsiniz. Yeni bir görünüm için beş farklı kelime rengi arasından seçim yapabilirsiniz. Doğru arka plan rengini seçin. Siyah zemin üzerine sarı kelimeler veya beyaz üzerine pembe kelimeler arsında seçim yapabilirsiniz. 

Word Cloud indir